Potraviny Senice - Vítáme vás na našich stránkách
 

Pro zákazníka

Prodáváme potraviny, cigarety, alko i nealko nápoje, základní drogérii, mražené zboží především nanuky, baterie a žárovky. Zajišťujeme zpětný odběr drobné elektroniky a baterií (více v sekci ekologie). Můžete u nás objednat například soudek piva , předuzené sele , větší množství uzenin, pečiva , lahůdek a dalšího zboží. Info a možnosti najdete v sekci objednávky.

Kde nás najdete

Naše prodejna se nachází v Senicích. Senice jsou malá, hezká obec ve Středočeském kraji , nedaleko od Poděbrad. Obec protíná silnice první třídy I/32 směřující na Jičín a dále do Krkonoš a Jizerských hor a na druhé straně , nedaleko od naší obce ústí na dálnici D11 směr Praha - Hradec Králové.

Již 22 let

Prodejnu provozujeme od roku 1994. V roce 1995 prošel vnitřní prostor prodejny rekonstrukcí a zvýšila se tak prodejní plocha na dnešních zhruba 80m2. Zde je jasně vidět, že se nejdná o žádný supermarket ale o menší prodejnu. Nicméně , naší snahou je , dostat na tuto omezenou plochu to nejdůležitěší , co si zákazníci žádají.

Poděkování

Všem zákazníkům , kteří si knám našli cestu. A především těm věrným, co u nás nakupují pravidelně již po mnoho let.

Vedení obce Senice za dlouhodobě velmi dobrou spolupráci.

Zaměstnancům a brigádníkům, těm současným i těm, co zde již nepracují, za dobrý kus práce , za práci o sobotách a nedělích a hlavně za podporu v nelehkých chvílích , které drobné podnikání v tomto oboru přináší.ReklamaDnes je

25. 07. 2024 a svátek má Jakub. Zítra Anna, tak nezapomeňte koupit drobnost pro radost a něco dobrého na zub.

Mapy

Naše prodejna
na mapě.

Odkazy

Naše obec
www.senice.cz

náš internet
www.pelase.net

živnostenský rejstřík www.rzp.cz
Administrativní registr ekonomických subjektů
ARES

vyhledání plátců
DPH

Odkazy loga


Stránky vytvořil Miloš Machek.